12 kwietnia 2019 r. zostało spełnione długo oczekiwane marzenie 10 letniego chłopca, podopiecznego Hospicjum Domowego w Giżycku - Konrada Ceniuka. Chłopiec od najmłodszych lat interesuje się samolotami i lotnictwem. Jego największym idolem, podziwianym i oglądanym na portalach społecznościowych jest Robert Kielak - pilot, akrobata.

Dzięki pomocy Hospicjum Domowego w Giżycku w końcu udało się spełnić marzenie Konrada. Spotkanie z panem Robertem Kielak odbyło się w domu rodzinnym chłopca w towarzystwie rodziców oraz pracowników Hospicjum Domowego w Giżycku - Pani Olgi Ostapkowicz, oraz Pani Krystyny Szydłowskiej.

Pan Robert obdarował Konrada, mnóstwem drobiazgów. Konrad również otrzymał od Pana Krzysztofa Kurkiewicza (byłego pilota i instruktora) album historyczny Lotnictwa Polskiego, w którym Pan Kielak złożył swój autograf. Chłopiec był bardzo  podekscytowany spotkaniem, zadawał mnóstwo pytań, interesował się szczegółami pracy pilota. W podziękowaniu za spotkanie, Konrad wręczył dla swojego gościa plakaty z wizerunkiem Pana Roberta narysowane własnoręcznie, oraz odznakę pamiątkową - Herb Jednostki Wojskowej w Giżycku.

Na koniec spotkania pan Robert Kielak powiedział Konradowi, żeby nigdy się nie poddawał i dążył do spełnienia wszystkich swoich marzeń, a także aby uczył się języków obcych, które pomogą mu w dorosłym życiu oraz by rozwijał swoje pasje i zainteresowania.

W imieniu Konrada, Jego rodziców, oraz wszystkich pracowników Hospicjum Domowego w Giżycku, serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Kielak za miłe spotkanie, które zostanie na długo w naszej pamięci.

 

 

  • DSC_0073_resize
  • DSC_0061_resize
  • DSC_0058_resize
  • DSC_0079_resize