Szanowni Państwo w Imieniu Chorych na Chorobę Nowotworową, Zarządu Stowarzyszenia „PROMYK” i własnym dziękuję serdecznie za przekazanie 1% za 2014 r. Pozyskane pieniądze pozwolą nam na organizację lepszej jakości życia naszym chorym. Chorych na chorobę nowotworową przybywa. Przybywa dzieci na choroby nie wyleczalne.

1% za 2014 r. to 90.082,92 zł.

Najwięcej podatników z Giżycka i powiatu Giżyckiego. Wpłaty były również od podatników z całej Polski bardzo małe i dość duże (wykaz podatników z Giżyckiego Urzędu Skarbowego).

Zwracam się do mieszkańców Giżycka i Węgorzewa do mieszkańców gmin: Budry, Pozezdrze, Miłki, Kruklanki, Wydminy i Ryn - odliczcie Państwo 1% za 2015 r. na konto naszego Stowarzyszenia „Promyk”.

Często bywa tak, że przychodzą mieszkańcy i chcą wypożyczyć dla swojego chorego łóżko, kule, laski, materace przeciwodleżynowe, wózki, chodziki, koncentratory tlenu. Żeby móc wypożyczyć to trzeba ten sprzęt mieć, robić przeglądy techniczne, kupować części zamienne itd. Po prostu na ten cel trzeba mieć pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!